| xDyziix a întrebat:

Buna trebuie sa va povestesc ceva acum catiava ani ( vreo 3-4) am cunoscut un baiat si mi-a placut de el foarte mult mergeam la el acasa ne distram, dar parinti lui s-au despartit si a trebuit sa se mute acum in vacanta a venit aici inapoi si pur si simplu s-a schimbat total fizic normal dar noi nu mai vorbim adica ne salutam m-a intrebat odata ce fac si mereu imi zambeste asa de frumos. Dar el are pritena tot din orasul in care stau eu, mi se pare ca si el ma place putin eu il iubesc foarte mult dar nu stie nici macar nu avem prieteni comuni el sta cu o alta gasca de prieteni. Vreau sa imi dati sfaturi ce sa fac sa fim impreuna sa ne intalnim la un suc ceva pur si simplu e asa de dulce, plizz ajutor dau FULDA promit!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| altrix a răspuns:

Pai,da-i o intalnire tongue
spune-i ca nu l-ai mai vazut de mult si ca vrei sa mai stai putin cu el happy
fi curajoasa happy ce poate merge prost?