| SiMpLa a întrebat:

Buna tuturorhappy acum cateva zile mi-am instalat un metin privat dar am deseori bug pe el si e destul de deranjant asa ca am apelat la ajutorul vostru sperand ca ma puteti ajuta pentru a gasi un alt metin privat fara bug. Voi ce imi recomandati? sunt chiar curioasabatting eyelashes >:d< astept raspunsurile voastre :p

1 răspuns:
| ImSara a răspuns:

Am multe metinuri de folos ppentru tine si toate is servare private...

Priml este dark revolution2
Doi X-treme
Trei Famuos

dar este un site de metinuri private pot sa til dauhttp://topofgames.com/Metin2/

Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?