| XKidutzaa a întrebat:

am 12 ani si vreau sa ma ajutati cu nsite raspunsuri.eu nu am sanii foarte mari si nici foarte mici dar a inceput sa mi se vada s...prin bluze...nu stiu daca ar fi indicat sa port bustiera nu-s utien bustiera

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Ai Doamne parca ai face un pacat capital dca ai purta sutien
In zilele de azi fetele sunt foarte dezvoltate de la 11 ani.Numai mamele demodate si incuiate nu le lasa sa poarte sutine pe cele care au nevoie.Sau bustiera.
Normal ca daca ai nevoie trebuie sa porti.Adevarul e ca se vede naspa fara.

5 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

Da poti la 12 ani poti si prietena mea poarta are 12 anibig grin

| G a răspuns:

Ia-ti sutien (dar sa-l tratezi ca pe un simplu accesoriu, adica il porti doar cand mergi undeva. cand esti acasa stai fara el.). bustiera apasa pe sani, si nu prea te ajuta daca nu vrei sa ti se vada prin bluza.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ai putea sa incepi sa porti bustiera, ca nu strica la nimic.
In primele zile te-ar putea deranja, dar dupa te vei obisnuii.

O seara placutahappy

| Georgelxxel a răspuns:

Pai ar trebui sa te duca mama la probat de sutiene

| fluturas a răspuns:

Poti purta si bustiera si sutienwinking