| Mirelszbhvret4 a întrebat:

Dau funda! Am 11 ani si jumatate! Eu nu port bustiera dar majoritatea fetelor de la mine poarta! Eu nu am pieptul dezvoltat si snaii tare mici! Vreau sa imi cumpar o bustiera dar mi-e frica ca imi strange sanii si ma incomodeaza si nu mai cresc cum trebuie! Vreau sa port bluze mai subtiri mai decoltate la sport dar mi se vede daca am maiou! Ce sa fac vreau sfaturi! Sa imi iau bustiera sau nu?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Daca vrei sa porti bustiera, din motivele pe care le-ai spus, poti sa-ti procuri.Nu-ti strang sanii,nu incomodeaza,iar cresterea sanilor,se produce de la sine(daca e sa ai din mostenirea genetica sani mai mari, o sa-i ai oricum).
Poti sa-ti procuri si sutien si il porti cand ai nevoie:sunt cu marimea cupei mica, unii au si push-up, sunt si aspectuosi(cu dantela, satin).

2 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Nu esti singura fata de pe Planeta asta ca sa se confrunte cu problema asta deci lasa-o balta nu conteaza. Totul vine de la sine.