| anss23 a întrebat:

Help!~e o intrebare cam ciudata, stiu dar...mrg.Nu am inca sanii destul de mari ca sa port sutien sau bustiera dar mi se vad foarte urat sfarcurile.Nu pot sa port bluze sau tricouri mai stramte sus pentru ca se vede ca naiba.sadCe as putea face?cryingam 13 ani jumate'big grin
App:de la ce varsta purtati bustiera?big grinAm purtat o data bustiera da toate colegele au facut misto de mine, au zis ca ce la ce mici ii am dc sa port bustiera?

Răspuns Câştigător
| Mirela a răspuns:

Sutienu cu cupca cea mai mica [evntual sa aiba push-up] happy love struckji ce daca v. a fi goloh go onimportant sa nu ai bluzitsele cu decolteu

7 răspunsuri:
| anss23 explică:

Am 13 ani jumate.big grin

| ioana181 a răspuns:

Poarta bustiera. Trebuie sa fie si mai mici.

| darkeyes a răspuns:

Cati ani ai?

| Betty18 a răspuns:

Si eu am bustul mic(nu foarte mic) dar merge sa port sutien oricum eu port fara push up...eu am inceput sa port de la 17 ani sutienlaughingsi bustiera de pe la 15 doar ca m-am dezvoltat m-ai greu...sincer eu nu as purta sutiene daca nu s-ar vedea urat sfarcurile. tu poarta bustiera poti purta la 13 anitongue parerea mea

succes

| emy a răspuns:

Nu este deloc o intrebare ciudata, ci una normala ca oricare alta. Dar nu stiu ce sa-ti zic.

| kos_8115 a răspuns:

Buna.pai ce varsta ai? esti tu sigura ca nu poti sa porti sutien ca este prea devreme? nu stiu cand iti iei trikouri mai stramte sus ai putea sa-ti iei o bustiera sau dc nu chiar sutien...straight face

| Kiduuuu1445 a răspuns:

Cati ani ai? bustiera-10. sutien-13. dar am fost si mai dezvoltata:d