| Skittles19 a întrebat:

Buna tuturor. Am auzit ca pe langa mediile din clasele gimnaziale conteaza la inscrierea in liceu si concursurile la care ai participat (nu neaparat olimpiadele). Aceste date sunt "adunate" intr-un portofoliu care se preda la inscrierea la liceu. Este adevarat?

3 răspunsuri:
| Paty3 a răspuns:

Nu.

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Nu.asta se face la admitere la facultate

| mary123 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu, decat la facultate. Tot ce stiu este ca activiatile extrascolare iti prind bine, deci daca ai ocazia si poti, implica-te in cat mai multe. Astfel cunosti noi oameni, aduni experienta.

Sper ca te-am ajutat big grin