| Aida_3174 a întrebat:

Ce sa-i fac unui baiat de care-mi place dar are prietena?puppy dog eyes Fundoi+voot la restul:*

Răspuns Câştigător
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Fate ca nu stii ca are prietena si sarutal lung si dulce.o sa se indragosteasca de tine

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Un oral

| Aida_3174 explică:

@7h30 buna ideeeeeeeeeerolling on the floor)))

| Silviu_1540 a răspuns:

Buna, exista 2 feluri : sa ii arati ca nu l-ai iubit si atunci el se va simti putin mai rau, dar tu asa poti sa te razbuni, sau ai putea sa ii arati ca il mai iubesti, prin anumite metode si atunci ai avea sanse sa se inpace cu tine. Ai putea sa ii demonstrezi asta prin:
----->faci o inima mare pe nisip si o patura in mijloc(daca stai in apropierea unei plaje).
----->il chemi la ocina romantica(restaurant/la tine acasa).
------>la un hotel ai putea sa ii impodobesti camera cu lumanri si petale de trandafir.
------>sau pur si simplu ""ii bagi limmba in gura"" si atunci 99% il vei cucerii ex. jucati niste jocuri adevar sau provocare.
______daca mai vrei sfaturi scrie-mi mesaj privat...mai vb...

winking SUCEES!winking

| eu4you a răspuns:

1)Poti sa il faci gelos.
2)Incearca sa observi daca relatia cu acea fata e de ochii lumii sau e chiar reala.
3)Daca nu merge nimic, incearca sa-l uiti.
P.S. Daca el chiar o iubeste cu adevarat pe fata aia eu zic sa nu incerci sa ii desparti...nu e frumos! Gandeste-te doar la cum te-ai simti tu daca te-ar desparti cineva de el(in cazul in care ai fi impreuna cu el)

| mikkaella a răspuns:

Incearca sal cuceresti sal alinti sa vb dragastos cu el sal bagi in seama xand esti cu mai multi afara ca sa-si dea seama cal placi etc ...vezi uh BAFTA :* (vot sau fundita?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O clismă forțată dacă acceptă să le strici relația.