| NimeniAnonim888 a întrebat:

Buna tuturor!
Am o curiozitate,bine, poate mai multe.Am 13 ani, pana la 16-17 ani o sa fiu mai draguta,adica o sa mi se schimbe infatisarea? Fata noastra se schimbã,adica,ma refer ca o sa avem alte trasaturi, nu o sa mai avem cosurile etc. Ce le avem acum? Fizionomia fetei se schimba? Ca sa fiu la subiect!
Oricum multumesc mult!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trasaturile fetei ti s-ar putea schimba chiar foarte mult motivul pentru care si cartea de identitate se face doar pe 4 ani (14-18).Modul in care se va schimba nu se poate intui depe acum.

| MskDesign a răspuns:

Mai mult sau mai putin.Trasaturile fetei vor ramane aceleasi datorita craniului.Cat despre cosuri, iti pot spune ca esti la puberitate si sigur vei scapa de ele.

| NimeniAnonim888 explică:

Ok,ok. Se vede o schimbare de la 13-14, adica intr.un an? Oricumm va multumesc foartee mult pentru raspunsuri, voi chiar ajuta.ti oameni!

| Rodica25 a răspuns:

Te vei schimba,insa trasaturile vor ramane aceleasi,forma nasului, buzele, ochii, doar ca vor creste odata cu tine, eu de la 14 ani m-am schimbat foarte mult, acum am 20, insa trasaturile mi-au ramas aceleasi, oricum ma intalnesc cu multe persoane din generala cum ar fi, care pur si simplu nu ma recunosc, cand eram mica eram slaba si acum sunt slaba, la 14 ani aveam 42 de kg, acum am 43, depinde de organismul tau, daca te vei schimba foarte mult la corp, sau doar la fata.