| zizo a întrebat:

Am o mica intrebare cine ma poate ajuta stie cineva cum se numeste frizura lui joe jonas cea din camp rock 1, pentru care nu stie cum arata am aici o imagine http://cdn.serietivu.com/wp-content/uploads/2010/02/Joe- Jonas.jpg va rog as vrea sa ma tund asa si as vrea sa stiu cum se numeste va rog mult cine stie sa imi spuna multumesc!

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi breton într'o parte şi puţin filat, cam aşa ar putea fii descrisă tunsoarea aceasta.
Succes!

| xAnDrAx a răspuns:

*-Buna~ Pai... dupa mine cred ca este o tunsoare in stil occidental unde parul este lasat lejer, tuns in scari si putin filat.
Bretonul este de asemenea un accent de mister pentru ca acopera aproape jumatate din fata.

| domnulgoe a răspuns:

Eu stiu.te duci la frizer, si ii zici ca am zis eu sa te vopseasca zero.sau sa te tunda zero.cum vrei.e decizia ta.