| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Buna tuturor:*. Am o problema cu pc`ul si v-as fi foarte recunoscatoare daca ati putea sa ma ajutati.Am vrut sa defragmentez partitiile C, D si F dar pe C mi-a aparut o eroarea urmatoare: "Disk Defragmenter has detected that Chkdsk is scheduled to run on the volume: (Chappy. Please run Chkdsk/f.
Ce ar trebui sa fac? Multumesc happy.

1 răspuns:
| NeXt_6616 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa dai un clean disk intai, probabil nu ai defragmentat de ceva vreme si ai erori pe disk, recomand tuneup utillities ai acolo toate optiunile de la defragmentare la scan disk, dar poti sa dai un scan si cu windowsu happy