| Luanaaa a întrebat:

:* Am si eu nevoie de ajutor. Stiu ca vi se pare o intrebare prosteasca dar cum se schimba numele la facebook? Stiu ca de la contul >meu- setarile >contului- >nume-edit...dar de aici incepe problema ...la nume am 4 variante mai exact numele mele anterioare si nu le pot modofica. Va rog frumos daca stiti vreo modalitate help mee! (primul cel mai bun raspuns funda :*)
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Asa imi apare si mie si orice am incercat sa fac nu merge... probabil din cauza ca exista multe conturi care sunt facute aiurea si nu reprezinta numele real al persoanei care il detine, numele pe care le-ai folosit pana acum iti vor ramane. si intr-adevar iti da 3 sau 4 variante dar atat. nu cred ca mai poti schimba ceva.si eu am incercat.

| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Nu mai poțisă îți schimbi numele pentru că l-ai schimbat de prea multe ori happy. În schimb poți să îți faci alt cont cu alt email și toate alea.
Pa, pa.