| 0SomeOne0 a întrebat:

Am o problema:As vrea sa imi schimb numele pe facebook dar, atunci cand intru la Contul meu-Setarile contului-Nume de utilizator, imi apar mai multe derivari de la numele meu.Mai jos scrie "Introduceti numele dorit". Cand incerc sa scriu nu merge.Care ar putea fi cauza? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Daca ai setat deja un nume nu se mai poate schimba. Daca nu ai setat un username atunci poti seta unul.

Daca iti apar sugestii inseamna ca usserul acela exista deja si de accea iti face propuneri. Incearca altul si va merge.

2 răspunsuri:
| 0SomeOne0 explică:

@DoarImpreuna Da, imi apar sugestii.Acum inteleg de ce nu pot schimba numele.Multumesc mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge pentru ca folosesti un browser incompatibil.Incearca cu Google Chrome, mie mi-a mers.