| n3bunatica a întrebat:

am si eu nevoie de un raspuns urgent.as vrea sa stiu ce autobuz pot lua de la gara de nord (si de unde anume) sa pot ajunge la aeroportul baneasa.help me pls.am nevoie urgent! funda+vot

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Iei 205 din statia aia unde e ala de ratb si te lasa chiar la baneasca in fata la banca translivania.
cobori si trebuie sa te intorci putin sa traversezi intersectia(podul), faci stanga si mergi putin si e intrarea in aeroport.SE VEDE DESTUL DE CLAR unde este aeroportul nu ai cum sa nu te descurci. nu trebuie fundita happy am vrut doar sa te ajut chiar daca totusi cred ca e cam tarziu...