| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor...happy as avea o mica curiozitate. Trec in clasa a 9 a si merg la un liceu in oras(eu fiind de la tara)si nu mai merge nimeni din clasa mea la acel liceu si nimeni din scoala la acel profil al liceului deci voi fi singura si nu voi cunoaste pe nimeni si mi-e teama ca nu ma voi integra... voi ce credeti, ma voi integra (sunt destul de sociabila)? Voi v-ati integrat usor la liceu? Si cum a fost prima voastra zi de liceu? Ati avut emotii mari? V-ati facut prieteni repede?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| Puka_4498 a răspuns:

Mai daca esti destul de sociabila nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji in privintza asta.Copii de la oras si ce'i de la tara sunt putin diferitibig grin.Acuma depinde si de tine daca nu esti fitzaosa sau alt chesti cred ca te vei incadra destul de bine Succes!

2 răspunsuri:
| miiky973 a răspuns:

Pai te vei integra repede ...mai ales daca esti sociabilahappy

| ilenutzza a răspuns:

Pai oricum te vei integra si eu trec clasa a 9a si nu sunt speriata pentru ca sunt o tipa destul de ok si nu cred ca nu ma voi integra, cu siguranta vei avea multi prietenii pentru ca si eu nu vor cunoaste aproape pe nimeni