| TrupFaraSuflet a întrebat:

As avea o mica problema:-s...am un card de 2 GB in telefon.Intr-o zi, o verisoara de-a mea a umblat pe telefon ca a vrut sa se joace, si nu stiu ce a facut ca mi-a pus parola pe card, si nu mai stie ce o scris. Pot cumva sa ii fac ceva ca sa nu mai trebuiasca sa introduc parola? Ca de cate ori vreau sa ma bag pe el, imi cere parolasad help pls! dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Abduco a răspuns:

Trebuie sa te duci la un service (probabil Samsung ca la ei de obicei poti sa-ti parolezi multe chestii) si s-ar putea sa ti-l deblocheze ei sau daca e parolat si daca il bagi in pc du-te la firma care face cardul. Altfel nu se prea poate, sorry

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un card de 2 GB? Nu cred ca mai e ceva de facut. Cumpara-ti altul.