| AnaaMaria1995 a întrebat:

Buna tuturor:*. As vrea sa imi da-ti si mie o idee despre cum m.as putea imbraca la balul bobocilor[ sunt boboaca] avand in vedere ca se face intr. un club. tin sa mentionez ca sunt putin cam slabahee hee. Cel mai bun raspuns primeste fundita; x / Multumes anticipat:*

3 răspunsuri:
| Ionut a răspuns:

Eu ti-as sugera niste bascheti + bantaloni skinny + o bluza suptirica + o vesta frumoasa sa iasa decolteu in evidenta happy culoriile ti le alegi tu tongue

| denise_9126 a răspuns:

Hey (:
Avand in vedere ca e intr-un club trebuie sa ai o tinuta comoda in care sa te simti bine( daca dansezi ) si sa arati si bine si interesant.
Iti poti lua ceva de genu : http://cdn1.lookbook.nu/files/looks/medium/408345_2.jpg? 1261282074 - cu niste bascheti negri sau kaki. E foarte faina tinuta
Daca vrei o fusta mai scurta atunci opteaza pentru un model care in partea de sus e inchis : http://images3.chictopia.com/......es_400.jpg
Iti mai poti lua : http://images0.chictopia.com/......es_400.jpg - cu niste bascheti albastri;)
Si eu am avut anul trecut balul bobocilor si m-am imbracat cu niste blugi scurti, cu ciorapi colorati, un maieu alb si o geaca de piele neagra si bascheti negri. ( si tot in club am avut )
Ca sa arati extraordinar si interesant nu trebuie sa poti o rochie minuscula ( la care sa nu mai stii unde sa tragi mai repede.in partea de jos, de sus) si "impodobita" cu sclipici.
Ai putea iesi doar penibila la 15-16 ani cu asemenea rochie.
Asta e parerea mea ...si ti-am dat cateva exemple de modele de tinute ...care imi plac mie si care se potrivesc cu stilul meu.
Cum nu te cunosc...nu am de unde sa stiu ce stil vestimentar ai ( poate esti stilul de fata care gandeste : Ooo e club.mno imi trebuie o rochie cat mai scurta si mai decoltata ca sa arat ce am, sa impresionez... poate nu esti si gresesc nu stiu )
sper ca te-am ajutat (: