| Anonimaa909 a întrebat:

Buna tuturor, as vrea si eu niste metode naturale pentru cosuri, am folosit tot felul de creme dar nu merg.

5 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Stiu ca suna ciudat si gretos dar ajuta 100%. Da-te cu pipi pe fata in fiecare dimineata( propriul tau pipi) si in 2 saptamani vei vedea o schimbare. Daca ai ff multe cosuri vor disparea in maxim o luna. Stiu ca e scarbos dar incearca.in plus se usuca imediat si nici nu mai miroase.dupa vreo jumate de ora dupa ce te-ai dat te poti spala pe fata.dar nu mai devreme pentru ca nu isi mai face efectul. Bafta winking

| pufulete_5719 a răspuns:

Buna...eu iti recomand sa folosesti "Eritroacnol" te dai pe cosuri cu el si ai sa vezi ca ti el usuca...sau iti mai recomand ceva. Poate baietilor li se pare ceva ciudat sau mai stiu eu.am incercat sa ma dau cu crema de ras adica de barbierithee hee sa stii care ti le usuca foarte repede, Acuma tu incerci ce vrei am2 functioneaza:X

| Anonimaa909 explică:

Am sa incerc toate metodele pe care mi le ati dat si dupa aia care o sa mearga primeste funda si vot :*

| bebe_1962 a răspuns:

Pai...e o metoda babeasca. deci. cu un galbenus de ou, un pic de lamaie (lamaia e ca sa taie cresterea lor) si ulei de masline amesteci bine bine si tl pui pe fata asa. lasi aproximativ 15 min dupa care te clateste cu apa calduta.Chestia asta o folosesc si eu si da rezultate. sper ca te-am ajutat:*

| bubbles07 a răspuns:

Seara iti faci un ceai de musetel si apoi inmoi batista in ceai si ti-o pui pe fata vreo 10 minute apoi mergi te clatesti si iti dai cu solutiea Zinnerit de la farmacie si apoi lasi sa se zvante si apoi mai dai cu o crema numita Skynoren (ceva de genu').E ft. eficient tratamentu'.Eu l-am folosit si nu mai am cosuri.happy. Succes!:*