| simdolly a întrebat:

Buna tuturor, ce filme, gen comedie va plac si sunt intr-adevar comice? as vrea sa ma uit la ceva si nu prea gasesc ceva amuzantbig grin

Răspuns Câştigător
| VIPer18 a răspuns:

Salut pai sunt multe filme comice tias putea face o lista intreaga laughing dar iti zic cateva care le-am vizionat si is ff amuzante : JACKASS, SCARY MOVIE 1-4, THE PICK OF DESTINY,KICK-ASS, PAUL, BIG MOMMAS. Cam astea imi aduc aminte acu... sper ca te-am ajutat ^^ funda?

| simdolly explică (pentru VIPer18):

VIPer18 iti multumesc, am ales un titlu si sper ca filmul sa fie pe masurahappy

| VIPer18 a răspuns (pentru simdolly):

Cu placere, ma bucur ca team putut ajuta ^^.

3 răspunsuri:
| 4U2 a răspuns:

Friends with benefits
What s your number?
Matilda
The School of Rock
La bani, la cap, la oase
Toată lumea din familia noastră
Mirror, Mirror
ParaNorman