| ofataoarecare a întrebat:

Buna tuturor!happy cine stie cat credit ia de la o persoana care se afla in austria (deci este pe reteaua orange, este din romania si are activat roming'ul)pentru un mesaj tot trimis pe reteaua orange doar ca se afla in romania si nu in austria? si as vrea sa mai stiu daca ii ia din credit daca primeste mesaj pe tel din romania. dau FUNDA!happy

2 răspunsuri:
| asjkldfg a răspuns:

Daca da mesje sau suna va i-a din credit la amandoi

| ofataoarecare explică:

Raluka asta STIAM! Dar am intrebat la acea persoana din Austria cati centi ii ia pentru un mesaj pe care il trimite in Romania!