| Julianah a întrebat:

Buna,tuturor! Cum scap de semnele de pe picioare lasate in urma punctelor negre,deoarece a venit vara si e destul de jenant sa ies asa in public, plus ca ma coc la propriu in pantaloni lungi! Ofer

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Buna, din cate stiu nu poti scapa de punctele negre!
SI eu am cateva puncte negre pe nas si le curat mereu si le dezinfectez, dar ele apar datorita tenului care are gaurele in el si nu ai cum sa schimbi acest lucru! Chiar daca le cureti mereu ele vor reaparea de la praful din aer!

| Julianah explică (pentru Live4Ride):

Mersi mult de raspuns, speram sa le pot face ceva