| Dearness a întrebat:

Este un film pe acasa tv care se numeste Emperatriz.Imi place melodia care canta cand Mauricio si Elisa au un moment mai romantic.Dau si fundita! Va multumesc! Astept raspuns in cel mai scurt timp!

6 răspunsuri:
| myhaella_2045 a răspuns:

Hey...am gasit-o: Rio Roma - Me cambiaste la vida http://www.youtube.com/watch?v=_X3PPuF_yOE

| Dearness explică (pentru myhaella_2045):

Nu e asta.Era alta.Nu vreau sa fiu nerecunascatoare. Oricum multumesc!

| onelove12 a răspuns:

Si eu o caut de mult timp dar nu o gasesc deloc!

| Bbytha a răspuns:

Melodia de la Emperatriz este cantata de Monica Naranjo si se numeste "Emperatriz de mis suenos" Funda?batting eyelashes

| Dearness explică (pentru Bbytha):

Asta e melodia care canta cand incepe filmul. Oricum multumesc!

| Larisa_Rotar_1995 a răspuns:

Melodia se numeste: TAN SOLO TU-FRANCO DE VITA CON ALEJANDRA GUZMAN sper ca asta e