| kytty a întrebat:

Buna tuturor.

http://hi5.com/......♥--html, tipa a folosit un link pentru modificarea vizualizarilor.

reveniti pe profilul ei peste 1 zi 2 si vedeti cum mai sunt adaugate cateva sute sau mii:)):)):)):)):)):))

app, stie cineva cum se numeste melodia de la profil? e super:x

5 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Scumpo, nu te mai macina atata. Nu cred ca inca s-a inventat un astfel de program. Cel putin cred ca pe hi5`ul acestei fete toate vizualizarile sunt pe bunewinking
Ce este pana la urma asa de greu? Trebuie sa ai timp si sa nu te plictisesti.

| kytty explică:

Pe mine ma interesa cum se numeste melodia de la profilcrying

| kytty explică:

» ℓøяε scumpo, pe mine ma interesa melodia de la profilwinking

| matt25 a răspuns:

Cu ce te ajuta faptul ca ai mai multe vizualizari pe hi5? Trebuie sa intelegeti ca lucruri astea sunt inutile in viata. :-) Conteaza sa fi apreciata in viata adevarata, nu in cea virtuala prin comment-uri si vizualizari.