| lallalle a întrebat:

Buna tuturor:*
Imi doresc foarte mult un catelus de talie mica/medie deoarece stau la apartament. Dar parca nu as da 200 euro pe unulsad. as vrea o rasa mai "ieftina". Poate v-a fatat o catzelusa si aveti puisori mici sau poate donatzi un catelus sau stiti pe careva care are?! mersi mult:*

4 răspunsuri:
| XByancaElenaX a răspuns:

Scuze ca zic dar era la CAUZA NOBILA aici este de adolescenti asa in fine ...cauta si u pe .adoptiicaini.ro sau ceva ca pe TPU cred ca no sa gasetisadbig grin

| XByancaElenaX a răspuns:

Hopa scuzewinking bine uite cauta pe:adoptiicaini.ro sau pe orce site dar pe google scrie Dau spre adoptie lallalala.(ca sa gasesti ca daca scriia dopt gasesti ca aiaadopta)

| lallalle explică:

Byanca nu fi rautacioasa straight face

| Kiky2 a răspuns:

Buna eu am de vanzare shar-pei dar tati stie cu cat ii vinde informatii la id meu frumusik02_me