| Valentinné a întrebat:

Buna tuturor. Imi puteti spune si mie cat costa cu aproximatie ora de meditatii pentru facultatea de arhitectura, daca stie cineva, va rog mult!

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Pai in mod normal, o ora de meditatii costa aproximativ 20lei, dar daca e vorba de materie de facultate s-ar putea sa fie putin mai scumpa. Depinde si cu cine faci, daca profa e tanara s-ar putea sa-ti ceara mai mult (fara motiv, asa fac de obicei).
Bafta

| Valentinné explică (pentru Mangustă):

Eu stiam ca in jur de 100 lei...bine, aproximativ o ora si ceva, doua. Iti dai seama ca imi trebuie cineva mai in varsta, cu experienta, pentru ca.i o facultate grea. Multumesc mult

| MariaAlexandraIoana a răspuns:

Nu stiu thinking
Ma poti ajuta cu un raspuns? big grin happy
Uman sau real? - ce sa alegg. puppy dog eyes
Imi gasesti intrebarea la categoria adolescenti.
Eu as prefera uman pentru ca e mai usor, dar nu poti avea meserii foarte mari, bune, cu salariu mare sa spun asa.
In schimb, la real e mult mai greu, vreau sa stiu cate ore de mate si chimie se fac la real big grin Te rooog :big grin happy puppy dog eyes

| Valentinné explică (pentru MariaAlexandraIoana):

Mai sa stii ca eu sunt la uman, si daca te duci la un liceu bun, e foarte mult de invatat... eu una am fost destul de stresata, insa mi.am ales cu atentie profilul stiind ca pentru arhitectura nu.mi trebuie matematica din liceu, si astfel voi avea mai mult timp sa-mi concentrez atentia pe ea. Daca dai la real, mate poti avea chiar doua ore pe zi, chimie ai de 2, maxim de ori pe saptamana, cel putin pe a 9a. E intr.adevar foarte foarte greu la mate.info...mai ales la prima clasa. Eu sunt la prima clasa de uman, si sunt destul de mari pretentiile.