| LuciVIP a întrebat:

maine vom decora clasa a 8a. Si am nevoie de niste mesaje de despartire pentru a le pune in cvlasa! Am nevoie de cat mai multe! multumesc mult!

1 răspuns:
| childinocent22 a răspuns:

Sfarsitul clasei a8a reprezinta cel mai trist moment din viata mea! unii suntem impreuna din clasa a1a chiar de la gradinita si imi pare rau ca acum ne despartim pentru totdeauna.Au fost clipe de neuitat, chiar si atunci cand ne certam sau eram certati de profesori. cele mai frumoase clipe