| Rosu16 a întrebat:

Mi-am facut cont pe Lady Popular si sunt la level 3. De cam 3 saptamani sunt la acest level pentru ca imi cere la scopuri sa obtin un IQ de minim 75. Ma trimite la biblioteca dar numai 1 minute pot sa citesc si nu imi creste IQ mult. si jocuri ma joc dar nu are efect. Nu stiti voi cele care va jucati cum sa trec mai repede levelul? Pentru cel mai bun raspuns primiti fundita! Multumec mult!happyhappy

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Pai, te joci concentreaza punctele si daca castigi primesti 0. 5 IQ. Daca stii sa joci si Turnurile hanoi, Sudoku, sau Puzzle primesti si ceva IQ. Pai daca o pui sa citesca 15 minute primesti intre 0. 1 - 0. 5 IQ, dar ai rabdare, dupa ce se sfartsesc cele 15 minute o pui inca o data, si inca o data pana ce faci 75 IQ.

Succes! :*

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţi sugerez şi ţie şi celor care mai au întrebări de tipul asta să folosească formul jocului respectiv . http://forum.ladypopular.ro/
E mult mai ok , primeşti răspunsuri de la jucători care ştiu.Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la mistery iti da iq bani haine diamante etc...