| ScarryD a întrebat:

Ajutor acum! Am cont pe Lady Popular si ca sa trec la nivelul 4 trebuie' sa ma duc la biblioteca sa citesc o ora ca sa am IQ de 7.00. Dar eu nu pot citi decat 15 minute! Cum fac sa citesc o ora? Please! Dau funda pentru ciine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Alecsyyya a răspuns:

Pai, citeste de mai multe ori (cate 15 minute). Dupa ce se termina cele 15 minute, te duci iar la biblioteca si citesti. Ca sa faci 1 ora, trebuie sa citesti de 4 ori.

1 răspuns:
| pitikaaa a răspuns:

Citesti de mai multe ori cate 15 minute pana faci IQ-ul necesar. Dupa ce ai terminat cele 15 minute de citit mergi din nou inca 15 minute si tot asahappy
Sper ca ai inteleshappy