| 10roxana10 a întrebat:

Buna tuturor, pentru cei care se uita la intalnirea inimilor de pe prima, spuneti-mi si mie va rog cum se termina filmul, shilpa o sa ramana cu armaan sau ridhima? si asa ma departe

dau funda + zeci de voturi + va mai dau funde si la alte intrebari

Răspuns Câştigător
| lilicutza0009 a răspuns:

Pai nu se va termina asa cum spui tu, shilpa paraseste sanjeevani iar Riddhima isi da seama ca inca il iubeste pe Armaan. Dupa ce se intampla in spital cu tubul de gaz, cand Armaan intra in rezerva in locul lui Sid si isi pune viata in pericol, Riddhima si cu Armaan au o conversatie si ea ii spune ca numele de Armaan si Riddhima vor fi rostite ca unul singur. Aici Sid aude toata conversatia dintre ei doi si decide sa divorteze de Riddhima. Riddhima vrea sa plece din Mumbai deoarece crede ca Armaan nu trebuie sa isi petreaca viata cu o femeie divortata, chiar daca il iubeste. Au o ultima conversatie inainte sa plece. Armaan nu o intelege din prima, dar cand isi da seama de adevaratul inteles al conversatiei o cauta pe Riddhima in tot spitalul si nu o gaseste. Se duce pe terenul de baschet, acolo unde s-au cunoscut prima data, si incepe sa planga si sa spuna ca acum a pierdut-o definitiv. Dar atunci aude melodia lor si apare riddhima. daca nu te deranjeaza imi poti da un like? https://www.facebook.com/pages/Intalnirea-Inimilor/282949885096661

1 răspuns:
| ArySwetty a răspuns:

Shilpa il paraseste pe Sanjeevani si Riddhima isi da seama ca inca il iubeste pe Armaan. Si in final Riddhima ramane cu Armaan... happy Funda plz?