| unknow a întrebat:

Buna tuturor:(!

problemuta mea este ca de obicei:PARINTII
ma enerveaza la culme, ma streseaza, ...ma scot dn minti! x(:((((

dupa ce ca am 10 p linie si nu suflu in front,. ei tot se comporta rigid si foarte exigent:(
tocmai am terminat sc generala, cu succes! si ei tot nu sunt mai ingaduitori:(

afara sunt 50 de grace si mor de cald! nu ma lasa sa ma imbrac in poantaloni scurti!:( arata cam asa: http://www.starshiners.ro/......0x0-hi.jpg

http://shopping.flu.ro/......0-3723.jpg
dupa parerea mea nu`s exagerati rau de tot...:-? avand in vedere ca TOATAAAA lumea parta asa ceva, lor li se pare ceva extravagant si mai stiu eu cum:(

DE cE DRACU` MI AU MAI CUMPARAT? :-? :|

ma doare capu` cu mama, incercand sa ii explic ca efectiv MoR DE CALD! si ca peste tot pe unde te uiti vezi pantaloni scurti!
si eu? eu 3 sferuri sau fusta daca vreau :|:|:|.

:((( nu spun ca sunt intr-un anumit fel, dar totusi,... la cincisprezece ani ar putea sa imi mai permita si mie macar lucruri d`astea:(... ca oi merita si eu:(((

nu vreau sa imi spuneti cum sa o conving. vreau o parere,. daca e bine sau nu ce zice, iar daca e bine, convingeti`ma voi! iar daca pare prea absurd,... ce as putea face? :-?

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Buna.In primul rand felicitari si bafta la anul' la liceu,sa intri la ce liceu vrei tu.
Ai mei nu au nici cea mai mica problema cu mine ca port sau nu pantaloni scurti. Poate ai tai se gandesc la toti obsedatii care s-ar uita dupa tine daca ai purta pantalnoni asa scurti,sau nu stiu.
Absurd chiar este,daca stai sa te gandesti ca si pe geam daca iesi mori de cald,dar sa mai si iesi. Cheama-ti niste colege pe la tine,ca sa vada si maica-ta ca nu esti singura care are blugi d-aia si poate daca vede si niste colege care e ceva de capu lor,ca poarta asa ceva,poate se indupleca si ea si te lasa.
Ori asta, ori iti cumperi pentru inceput niste blugi mai sus de genunchi, apoi putin mai sus.si poate poate ajungi si la blugii aia.
Bafta si vacanta placuta!