| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. se poate face ca pe facebook sa nu iti vada nimeni cu cine esti prieten? de exemplu o persoana pe care o ai la prieteni sa nu poata sa vada ceilalti prieteni ai tai? ajutor. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intră pe facebook > click pe prieteni >În partea de sus dreapta îţi va apărea un mic creion, click pe el > Editează confidenţialitatea > Cine îţi poate vedea lista de prieteni > Doar eu.

Simplu.

1 răspuns:
| ManAndrei123 a răspuns:

Se poate...dar daca persoana care tu nu vrei sa iti vada prieteni este prieten cu unul dintre prieteni tai(prieten comun) pe el il poate vedea dar pe ceilalti nu! Asta este in cazul in care cand ti-ai facut facebookul ai scris ca informatiile tale sunt numai pentru prieteni, in cazul in care ai pus pe public pot sa le vada! Daca ai pe public intra la despre si daca ai membri in familie pune din dreapta sus pe prieteni sau doar eu.si cam atat sper ca te-am ajutat!