| livethislife a întrebat:

stie cineva vreo solutie sau ceva pentru cosuri ca sa nu mai fie asa rosii? multumesc! -Funda!-

Răspuns Câştigător
| Geochoco a răspuns:

Exista o alifie "BioDerma" E mi-am luat doar doua dintre ele si nu mai sunt rosii. Ajuta intr-adevar happy

3 răspunsuri:
| Wooky a răspuns:

Mie imi place mult crema "Stop acnee" de la Gerovital.

| anonima1995 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la dermatolog decat sa te dai cu orice produs... Si eu am avut prin clasa a 7-a si a 8-a cosuri si ma dadeam cu tot felul de chestii care imi erau recomandate de prieteni si rude si nu mi-au folosit...

| tamarra a răspuns:

Masca de argila o data pe saptamana.La mine a mers!