| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor :*:* urgent! deci maine chiar de pasti fac un an de cand sunt impreuna cu iubi meu, din pacate nu pot fi langa el timp de vreo 2 saptamani, as vrea ca la 00:00 sa-i dau un sms si sa fiu prima care ii ureaza paste fericit dar vreau un sms mai special adica in care sa-i spun ca'l iubi si cat de norocoasa ma simt ca ma iubeste... vreau un sms ft frumi...in care sa le contina pe amandou adica si sa-i zic paste fericit si ca-l iubi..nu vreau sms gen "paste fericit, te iubesc" vreau ceva mai special big grin funditaaaa:X:X:X

Răspuns Câştigător
| dana90 a răspuns:

In aceasta noapte sfanta isus a inviat, iubirea noastra sa ramana un vesnic sentiment curat, eternitatea sarbatorii sa ne pastreze iubirea pentru mine tu esti fericirea, de paste iti doresc lumina si dragoste, pe veci sa ne iubim Domnul sa ne protejeze iubirea un vesnic sentiment divin sper sa iti placa funda?

| puisor98 a răspuns (pentru dana90):

Multumesc frumos :* paste fericit! si Hristos a inviat! happy

1 răspuns: