| Unique a întrebat:

Vand bicicleta BMX (bicicleta ci fite):))
asa ii spun eu :d
http://blog.verdebmx.com/wp-content/uploads/2009/07/pier re_bike_check.jpg model dinasta numai ca a ema e verde pret e 400 ron negociabil
care vreti msg sau raspuns
o vand urgent

Răspuns Câştigător
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Bag`o pe ocazii.ro

19 răspunsuri:
| Unique explică:

Transportul il suport eu, Din Sibiu, uite e un link mai sus, seamana e identica numai ca e un verde vernil asa

soothe
| soothe a răspuns:

Mai bine fa o licitatie. Incepe cu o suma decenta (400 Roni e o aiureala completa) si vezi cine da mai mult pana poimaine la ora 14:00 de exemplu. Dar spune si tu in ce oras stai ca altfel mai costa si transportul, etc. Pune si o poza pe undeva pe facebook sau undeva. Incearca sa faci lucrurile serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e imaginea adevarata
Nare cum asta sa fie 4 milioane.
Daca e asta eu o cumpar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami un id de mess Sunt iteresaat de ea Dar vreau sa aflu mai multe detalii Am 9 bmx-uri Dar al tau ma intereseaza Sau ia id meu never_for_ever17 Sunt dyn sb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai si tu o poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde stai si ai vreo poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

m-ar interesa nr de tel 0763936068

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal
As cumpara-o euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai este valabil anuntul cu bmx-u
...si daca da... da add la scumpelu_uddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Sunt interesat de acest bmx. thinking se livreasa si in bucuresti? contacteazama la id pryntzu_sm3q_tau_boss! T rog... e chiar frumos bmx'ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vreau eu
aia din poza da-mi numarul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal da-mi id tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o cumar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ...mar interesa contact plss big grin mess id : skater. kaze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat este de noua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa vad o poza si sa stiu de unde esti. caut Urgent bicicleta BMX pentru copilul meu.(eu sunt din Alba ) mihaela.knall@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satepta pana la sf lunii s-ar putea sa ma intereseze

| Andrei_Alin_1998 a răspuns:

Mda. n-are cum sa fie nou sau bun la suma asta mai bine luati unu de pe bmx MAGAZIN love struck :d