| Nevricoasa a întrebat:

Buna tuturor. Voiam sa va intreb pe toti ce parere aveti despre blogul meu, precum si ce subiecte v-ar placea sa mai abordez?
Acesta este www.nevricosi.wordpress.com

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

E foarte frumos blogul tau. poate cateva poze nu ar strica, sau mai multe informatii despre tine.

| ame_3387 a răspuns:

Am avut si eu blog dar aveam prea multe idei si nu ma tineam de niciuna. Al tau e tare. Chiar imi place big grin

| Daniela_6645 a răspuns:

As spune ca este un blog reusit, chiar mi-a placut, eu la fel am blog pe blogspot.com dar nu prea am timp sa-l completez...Succese mai departe!