| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la Avon, dar nu gasesc pe nimeni in zona care sa inscrie. Am doar un catalog de la o prietena, dar ea spune ca nu inscrie reprezentanti. As vrea sa ma inscriu pe numele tatalui sau al bunicului, deoarece am 17 ani. Ma poate inscrie cineva? Sunt din Pitesti. Se poate sa imi fie trimise actele prin posta?

3 răspunsuri:
| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Intra pe site-ul celor de la Avon. Te poti inscrie si on-line. Dar vezi ca au si nr de telefon pe site. Ii suni si gata. Bafta!

| Avon053 a răspuns:

Buna,te pot inscrie eu foarte repede adica in maxim 2-3 pentru ca sunt coordonator, daca nu vrei sa astepti sa te inscrii pe site 10 zile, daca vrei mai repede suna-ma chiar in seara asta ca sa iti trimit actele.Nr meu de telefon este 0735856209.

| Avon053 a răspuns (pentru Avon053):

Si chiar daca te-ai inscris pe site nu conteaza, ca anulam.Astept telefonul tau.