| angel3 a întrebat:

Buna tuturor:X:X: va rog mult mult spuneti si mie ce subiecte as putea aborda pe mess cu un baiat d care m-am indragostit... am epuizat toate subiectele

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Filme, muzica, jobburile voastre, lucrurile care va place sa le faceti...etc.
Dar totul vine de la sine.

| Adya20 a răspuns:

Nu chiar, atunci cand simti ca poti discuta anumite lucruri cu o persoana speciala crede-ma ca niciodata nu se epuizeaza subiectele, daca va simtiti bine impreuna si aveti incredere unul in celalalt puteti face conversatie din orice, totul este sa va faca placere sa discutati unul cu altulbig grin

| yanny`s a răspuns:

El trebuie sa gaseasca subiecte, nu tu.si ele ar trebui sa vina de la sine, nu sa le deschizi tu. intreaba`l ce a facut azi, cum ia mers, stiu eu... povesteste`i o barfa acolo ceva, ca sa-l faci si pe el sa iti vorbeascathinking

| frumushika09 a răspuns:

Muzica! daca iti place melodia aia... Daca iti place sa dansezi...copilarie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce preferi sa discutati pe mess? Daca esti indragostita de el, intalniti-va si voi prin parc, la un suc, ceva happy. Acolo sigur veti gasi subiecte,, incitante``hee hee.