| anonim_4396 a întrebat:

Sal vorbesc cu o fata pe mess de cateva zile si nu stiu ce sa mai vb am cam epuizat subiectele de genu : hobby muzica filme (mentionez ca vreau sa ma cuplez cu ea) putem sa ne punem si intrebari mai intime. va rog spuneti-mi niste subiecte dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| daiana a răspuns:

Pai...
inca esti la stadiul in care vrei sa o cunosti mai bine.
pune-i intrebari despre viata ei, scoala, ce face in timpul liber, vorbiti si ceva mai intim, ce vrei tu sa o intrebi si tot asa plecati de la una la alta. happy
dupa aia o sa-ti vina multe ideei si o sa vorbesti ore in sir cu ea.
acum depinde si de unde e, daca nu e din orasul tau s-ar putea sa nu tina, sa fiti doar amici. sad
bafta! big grin