| Estrellita a întrebat:

ziceti-mi si mie cateva melodii noi va rog. nu stiu ce sa mai ascult. multumesc.

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Estrellalove struck! Rihanna-What's my name; Tinie Tempah-Written the Stars; Smiley-Love is for free; Alexandra Stan-Mr. Saxobeat; Andra - Something new; Ackent-My passion; Pink-Fukin Perfect; Avril Lavinge-What the hell; Shakira-Loca; Miley Cyrus-Who owns my heart; Madcon-Freaky like me.

1 răspuns:
| Piiink a răspuns:

Daca askultii manele poti inkerca astea :

nikioleta- ne despartim

sorinel pustiu - madadascar [ daca nu askultiii manele t rog askulto p asta; x estee superbaa razii la ea rolling on the floor ]

Adi de la valcea - Ghicitoareaa :X

muzicaa normala laughing Enime - oh no
Dj sava si raluka - love you
fanatik- te.am ranit big grin

moris because of you

daca nu dai funda macar vot te rogbatting eyelashes puppy dog eyes