| DiannaDiia a întrebat:

Unde as putea gasi, in BAIA MARE, brelocuri din alea pe care scrie " Fii atent la volan, cineva drag te asteapta acasa."? big grin

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă aici→ http://alotti.com/130-cadouri-personalizate-brelocuri-personalizate

Dacă anunțul nu mai e valabil, cauți, trebuie să existe și în Baia Mare, în supermarketuri (mai ales!), raioane specializate, care imprimă pe obiecte, mesajul dorit.
Prețurile sunt măricele (depinde foarte mult și de designul brelocului, de calitate etc), dar se merită, mai ales dacă îl dăruiești cuiva drag.