| alinamaria91 a întrebat:

Unde as putea gasi toate cartile din seria,, Twilight,, in romana?

8 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa le iei de pe net, sa stai atata timp cu ochii in calculator citindu-le in format pdf o sa iti afecteze ochii.La librarie sunt cam scumpe dar ai putea sa mergi la biblioteca eu de acolo le am luat si le am citit pe toate 4 si pot sa zic ca sunt superbe.

| Nuri1 a răspuns:

Buna! Eu le-am gasit la biblioteca liceului si in libraria dintr`un mall.de fapt un magazin plin cu carti, nu chiar o librarie.:*

| NinelGuevara a răspuns:

In Diverta. in unele librarii. in carrefour. :]

| luck96 a răspuns:

L i b r a r i e! sau daca insisti si no gasesti in tomeroane cas multi analfabeti car arunca cartile pe geam

| BubuDx a răspuns:

Sunt peste tot in romana'! xD

| Ayra a răspuns:

La magazinele Diverta.

Sau daca iti este mai comod, le intra pe www.librarie.net si le gasesti acolo pe toate si iti vor fi livrate acasa.

| annamaria9999 a răspuns:

Www.twilightchapters.tk
twilightchapters.blogspot.com

| andreyy_8992 a răspuns:

In librariile RAO sau Humanitas. Nu este prea mare pretul, mi se pare ca nu depaseste 30 RON / Carte.