| Deea a întrebat:

Unde as putea sa ma inscriu la volei in Timisoara? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

La liceul cu program sportiv.ai ocazia sa faci performanta si sa devii o voleibalista de succes.
Succes!:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colegele mele merg la CSS Bega si merg des la competitii nationale si chestii de genul.Au aparut si in ziar de mai multe ori. Ele se duc acolo pentru ca e foarte aproape de scoala(pe acolo pe unde e piata Dacia, aproape de Bila). Ele fac de vreo 4 ani si le place mult. Daca vrei poti sa te inscrii si tu!
Te pooop:*