| shifii a întrebat:

Unde as putea sa-mi mai fac niste gauri in urechi in Bucuresti? As vrea sa stiu si cam prin ce zona este. As prefera undeva prin centru, nu foarte la marginea Bucurestiului. Multumesc mult, dau fundita big grin

1 răspuns:
| suMRed34 a răspuns:

Roxy Tattoo's pe Lipscani e undeva pe stanga cum mergi inspre Calea Victoriei dupa ce treci de sediul BNR (tot inainte pe stanga) dar am vazut ca iti poti da gauri si la Meli Melo in Unirii, la parter. Sper ca te-am ajutat!