| B3happy a întrebat:

Unde gasesc si eu un site ca sa transforme scrisul (nu stiu cum sa ma exprim) De exemplu, eu sa scriu `others` si sa-mi apara scris `oтнerѕ`. Vedeti ca e un altfel de scris. happy Cine ma poate ajuta? Funda!

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Http://www.messletters.com/en/
Poftim! Paste fericit! Sper sa iti fie de ajutor.

5 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Dai funda?

| B3happy explică (pentru ReadAllAboutMe):

Nu, pentru ca am gasit ce cautam fara ajutor happy Dar daca vrei tu, iti dau happy

| ReadAllAboutMe a răspuns (pentru B3happy):

Bine.

| RomulusMilea a răspuns:

La ce ai nevoie? În exemplul dat de tine, primele trei litere au fost schimbate de la minuscule la MAJUSCULE. De asta ai nevoie?