| Ramo137 a întrebat:

Unde imi pot vinde desenele?
Desenez digital. De cand sunt mica desenez... Desi fara vreun curs. Insa lumea imi spune ca desenez foarte bine.
Mi.ar place sa fie un hobby in care sa pot strange cativa bani.
Dar UNDE sa imi vand desenele? Pe ce site?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| ayase a răspuns:

Https://www.deviantart.com/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti bun esti cautat, daca nu, nu. fa desene reale in creion, digital mu prea se cumpara.

| Ramo137 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu esti in domeniu... nu iti mai bate gura degeaba. Digital e foarte greu insa e ok ca poti sterge daca ai gresit si repozitiona. Sunt mult mai WOW si nu de moda veche. Ciao

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ramo137):

Nu am vorbit ca sa-mi bat gura, am tastat. esti bun esti cautat, nu esti tu in masura sa-mi zici ce sa fac, vreau raspund corect/incorect, oricum esti destept rau.

| Ramo137 explică (pentru anonim_4396):

Decat sa raspunzi prost... Taceai filozof ramaneai.
Sunt multi artisti si cantareti foarte buni care nu sunt vazuti sau auziti. Fara reclama nu esti vazut.
O zi buna!