| bloonduta a întrebat:

Unde pot sa gasesc niste coperti frumoase pentru facebook? As vrea sa fie cu mesaje de dragoste sau lectii de viata sau pur si simplu niste imagini frumoase. Funda!happy

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna! pai, tot pe facebook gasesti, pe diferite pagini(statusuri si cele care mai exista) sunt destule chestii dragute! Sper ca te-am ajutat intr-un fel cat de mic ar fi.

1 răspuns:
| τττ a răspuns:

Buna.Copertile pentru facebook poti sa le faci tu.Fb-ul e plin cu poze din astea artistice etc. Poti sa iei o poza artistica si scrii ceva frumos pe ea.Gata coperta!