| AkaneHanda a întrebat:

Unde pot sa gasesc obiectele pentru nunta in sims 3? Adica tortul, mesele, chestia aia ca o poarta\coroana de nunta unde se casatoresc ei doi. Si cum ii pot imbraca in rochie de mireasa si in costum de ginere?

2 răspunsuri:
| jolidon12 a răspuns:

Fa-ti cont pe acest site : http://www.thesimsresource.com/ si iti descarci absolut tot ce doresti : case, imbracaminte, locuri, orase. Unele nu sunt gratis, dar gasesti foarte multe chestii gratis. Ti le descarci, dai dublu click si ti se instaleaza ele dar trebuie sa le instalezi inainte de a porni jocul apoi ele vor aparea acolo la garderoba si ce mai e pe acolo.

| Chiper_Gabriel_1990 a răspuns:

...d/1237001/ uite o rochie de mireasa