| Zoet a întrebat:

Unde pot vedea pe Facebook la cine m-am abonat? Că de la o vreme îmi apare acolo că m-am abonat la nu ştiu cine, iar eu de fapt nici nu am făcut-o. Cum pot face să nu mă mai abonez "singură". Chiar acum am văzut că era abonată la o persoană căreia nu i-am văzut profilul niciodată. straight face

2 răspunsuri:
| luizafrumusik11 a răspuns:

Te duci in stanga la toate chestiile alea, sus la coloana aia si mai jos scrie Abonari la "INTERESTS si`ti arata colo dai cick ca acolo iti arata da`i clik pe abonariwinking succes!:*

| Adminul000 a răspuns:

Bună! Unde pot vedea pe Facebook la cine m-am abonat? Că de la o vreme îmi apare acolo că m-am abonat la nu ştiu cine, iar eu de fapt nici nu am făcut-o. Cum pot face să nu mă mai abonez "singură". Chiar acum am văzut că era abonată la o persoană căreia nu i-am văzut profilul niciodată. straight face