| anonim_4396 a întrebat:

In afara de tik tok, pe ce alte,, siteuri de socializare" (sa le spun asa) se poate vedea cine ti-a vizualizat profilul? Mi se pare o prostie asta pentru ca poate tu vezi acel profil doar de curiozitate, iar pe urma acea persoana (daca e genul ala) o sa creada ca ai ceva cu ea sau o sa se bage in seama cu tine sau o sa-ti dea troll. In ultima vreme am vazut ca pe tik tok nu imi mai apare vreo notificare ca cineva mi-a vazut profilul, dar am inimi si follow-uri de la persoane pe care nu le stiu, deci inseamna ca probabil s-au gandit in sfarsit chinezoii aia ca e o prostie sa se vada cine ti-a vizualizat profilul si au remediat. Dar la Instagram? Dar la Facebook? La Facebook ma intereseaza cel mai tare si imi doresc cel mai mult sa NU se spuna cine ti-a vazut profilul pentru ca zilele astea, dupa ce m-am logat la contul meu de Facebook de la literalmente 9 ANI, m-am uitat peste profilurile tuturor parintilor colegilor mei, dar si ale profesorilor, care erau cele mai amuzante de-o potriva, si nu vreau sa vada ca le-am vazut profilurile. Si inca o intrebare: pe Facebook se pot pune postari pe privat, dar totusi sa le mai ai si sa le poti face publice din nou cand vrei, ca pe Youtube? Si daca da, cum? Am niste poze foarte naspa cu mine la 9 ani si vreau sa le pun pe privat, dar nu sa le sterg definitiv.

3 răspunsuri:
| johnbucuresti a răspuns:

Incerca love.mail.ru

| anonim_4396 explică (pentru johnbucuresti):

Ce mai e si aia?

| johnbucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Un fel de Facebook un fel de site de matrimoniale un fel de site de facut prieteni si cunostinte un fel de site de socializare, un fel de site de intalniri, o corcitura intre toate astea. Are si limba engleza, GASESTI PRIETENE PRIETENI SI DIN ROMANIA,
"Peste 40 de milioane de bărbați și femei sunt înregistrate pe site!
Fă cunoștință cu persoanele din apropiere din alte locații
Stream-uri live
Peste11 000 de fluxuri zilnice
"