| anonim_4396 a întrebat:

Unei prietene de-ale mele i-a creat cineva un cont fals de facebook si se da drept ea, injura si spune multe prostii prietenilor ei. Ce as putea face? Am raportat contul dar nu l-au sters, inca e activ si a trecut o zi de atunci. Cat va dura pana va fi sters? Sau ce as putea face ca sa dispara cat mai repede? Ajutati-ma, va rog!

2 răspunsuri:
| alpsHo a răspuns:

Daca lideri de la facebook nu iau sters contul fa tu un cont sau prietena ta si fa-o mai rau de ras si spune-i sa termine daca nu fai tu si mai rau Raspundei cu aceeasi monedawinking

| Marina92 a răspuns (pentru alpsHo):

Nu stim cine a facut asta asa ca nu avem cum.