| anonim_4396 a întrebat:

am o problema: cineva a furat identitatea fratelui meu(numele lui) si o poza cu el de pe contul de facebook al sotiei lui si a facut cont in numele lui. Am raportat la facebook in acel cont ca este fals am dat la reportate si inchidere. oare cum as putea sa il dezactivez sau macar sa sterg poza? daca as afla parola cred. Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Ce parola sa afli daca nu e contul tau? Daca ai raportat la fb ca este un cont fals probabil il vor sterge ei. Raporteaza-l de pe contul fratelui tau sa vada ca e o copie...